top of page
planets.jpg

DANIŞMANLIKLAR

Natal Harita Analizi

Natal Harita Analizi
harita

Haritanızın ruhun evrimi bakış açısıyla analizini içerir.

 

Doğduğumuz an ile mühürlenmiş haritamız yaratılışımızın çok boyutlu bir kimlik kartına benzer. Genel mizacımız, becerilerimiz ve geliştirmemiz gereken alanlar hakkında oldukça ayrıntılı bir kullanım kılavuzu görür. Natal harita analizi ile ilişkiler, meslek, finans ve sağlık gibi alanlarda kendimizle ilgili çok yönlü bilgi edinebiliriz. Bu sayede çoğu zaman gözümüzden kaçmış konularda yeni bakış açısı kazanıp, önümüze çıkan fırsatları daha kolay farkedip, değerlendirebiliriz.

Evrimsel Astroloji perspektifli natal harita analizinizin ilk bölümü, Ruhunuz bu hayata hangi derslerle gelmiş ve hangi yönde tekamül etmeyi seçmiş sorularına açıklık getirir. Ruhun yolculuğunda tekamül amaçlarınızın farkına varmak bu hayatta yaşadıklarınızı daha iyi anlayıp, potansiyelinizi en iyi şekilde kullanabilmenize yardımcı olur.

Natal harita danışmanlığının son bölümünde, önümüzdeki bir yıl içinde deneyimleme potansiyeliniz olan konular ve önemli tarihler genel olarak paylaşılacaktır. 

(Eğer detaylı öngörü tercih ediyorsanız, dönemlik detaylı öngörü danışmanlığı almalısınız.)

90-120 dakika

Geçmiş&Gelecek Yaşam

Geçmiş & Gelecek Yaşam Analizi

Image by Karin Henseler from Pixabay

Reenkarnasyon Astrolojisi ve Hermetik Astroloji ile geçmiş ve gelecek hayatlarınız içinde önemli dönüm noktası olan yaşamlar incelenerek sizi tekamül yolculuğunuzda sekteye uğratan veya takılı kaldığınız durumlar analiz edilir.

Geçmiş, gelecek ve şimdiki hayatlar, zamanın doğrusal niteliğinde olarak farklı zamanlarda değil, döngüsel bir şekilde, aynı anda, sadece farklı titreşimlerde varolurlar. Aleksandar Imsiragiç'in geliştirdiği çeşitli yöntemlerle geçmiş ve gelecek hayatlarınız da haritanızdan analiz edilebilir.

Geçmiş hayatlarda ruhumuzda özellikle yer edinmiş konular, mevcut hayatta da artçılarını gösterirler. Bunları örneklerle fark etmek, üzerinde çalışmak ve ruhun alması gereken dersi bu hayatta çözmek, mevcut hayatın üzerinden büyük bir ağırlığın kalkmasını sağlayabilir. Aynı şekilde, mevcut hayatımızı yaşarken, eğer gelecek hayatımızı şimdiden aktive edebilirsek de ruhumuzun misyonunu çalıştırıp dikey tekamül ile daha huzurlu bir yaşam yaşayabiliriz.

Burada en önemli nokta, geçmiş, mevcut ve gelecek hayatları, AN içinde entegrasyonunu sağlamak ve BİRleştirmektir.

90-120 dakika

Rehber Hayvan&Melek

Rehber Hayvanlar&Melek Analizi

Hermetik ve Şamanik Astroloji harmanlaması ile varlığınızın dalga ve parçacık halleri ile geçmiş hayatınızla bağlandığı gölge hayvan, şimdiki hayatla bağlandığı güç hayvanı ve gelecek hayatla bağlayan ruhsal rehber hayvanınızın tespiti ile; bu yaşamlara ait koruyucu meleğiniz, yıldız meleğiniz ve yüksek benlik meleğinizle ilgili ritüeller, üç yaşama ait kristal ve Bach esanslarınızı tespit ediyorum.

Bu analizde edineceğiniz bilgiler, karmalarınızı ve dharmanızı çözebilmenize yardım ederken; size geçmiş ve gelecek hayatların mevcut hayatla entegrasyonu ile hızlı tekamül sağlayan, dikey sıçrayışa bir yol gösterecek. Bu bilgiler sayesinde tekamül yolculuğunuzda uzun soluklu bir destek almış olacaksınız.

 

Bu danışmanlık bazı ritüeller içerdiği için rehber enerjilerini birbirine karıştırmadan, iyice sindirmenizi istediğimden, çalışmayı üç etapta yapıyorum.

90-120 dakika

İlişki Analizi

İlişki Uyum Analizi

lovers-3640828_1280.jpg

Duygusal, aile içinde, arkadaşlık, iş ilişkileri, çocuk-ebeveyn ilişkilerinin, Evrimsel Astroloji'ye ait ruhun tekamülü bakış açısıyla analizini içerir.

İlişki analizinin ilk bölümünde tarafların ilişki anlayışları, ilişkiden beklentileri, heyecan ve mutlulukları ile travmatik ve zorlanma potansiyeli olan alanlar bireysel olarak incelenir.

Daha sonra Synastry, Composite, Davison ve Coalescent yöntemleriyle haritalar birlikte analiz edilerek, hayat yolculuğunda, iki tarafın birbirlerine olan etkisi incelenir. Enkarnasyonlar arasında (varsa) ikilinin bağları, karmik dolanıklıklar veya destekler üzerinde konuşarak, danışanın ruhunun bu ilişki vesilesiyle tekamül yolculuğunda alması gereken derslere odaklanıyoruz.

Bu analiz için her iki tarafın da doğum bilgileri gün/ay/yıl/saat/konum olarak verilmelidir.

90-120 dakika

Yıllık Detaylı Öngörü

Detaylı Öngörü (Yıllık / Aylık)

woman-7346675_1920.jpg

Natal haritanızın Progresyon, Solar/Lunar Return, Solar Arc, Tutulmalar, Transitler, İlerletmeler, Firdaria v.b. gibi öngörü teknikleri ile detaylı incelenerek bir yıl(/ay) içinde yaşayabileceğiniz genel etkiler, olası destekler, zorlanmalar ve önemli tarihlerle ilgili bilgilendirme yapıyor ve bu dönemlerde yaşanacaklardan en olumlu şekilde istifade edebilmeniz için öneriler sunuyorum.

Bu danışmanlık türünü görüntülü konuşma veya daha detaylı haliyle yazılı rapor olarak iki farklı şekilde tercihinize göre alabilirsiniz.

*Önemli Not: Doğum saatiniz ne kadar kesinse, analiz de o kadar doğru çıkacaktır. Örneğin, doğum saatinizdeki 4 dakikalık bir fark natal haritanızda 1 derece fark edecek; 1 derece fark da, bazı öngörü yöntemlerinde 1 yıllık kaymaya kadar farklı sonuç verecektir.

Dolayısıyla, doğum saatiniz +/-2 saat aralığında belirsiz ise (doğum haritası belirleme)rektifikasyon alanında çok profesyonel olan birinden danışmanlık almanızı öneriyorum. Rektifikasyon benim çözmeyi sevdiğim bulmacalardan değil. 

90-120 dakika

Horary

Horary (Soru) Danışmanlığı

Image by Daniel Roberts from Pixabay

Horary, henüz insanların değil doğum saati, doğum günleri bile kayıt altında tutulmazken, Ortaçağ ve Helenistik dönem astrologlarının kullandığı en kadim yöntemlerdendir.

 

Hani aklınızda bir konu vardır ve zihninize bir anda "keşke bir cevabı olsaydı" diye bir soru düşer ya, işte horary o "an"ın göğünden yardım istemek ve cevap almak gibidir. Soru sorulan an'ın göksel konumu özel yöntemlerle incelenerek soruya yönelik analiz edilir.

 • "Evimi satmalı mıyım?"

 • "Bu işten para kazanacak mıyım?"

 • "Sevgilim benimle ciddi düşünüyor mu?"

 • "İşimi değiştirmeli miyim?"

 • "Cüzdanımı X mi çaldı?"

gibi net evet/hayır sorusu sorulmalıdır.

 

Aynı zamanda,

 • "Bir yıl içinde ev alacak mıyım?"

gibi soru için belirli bir zaman aralığı verilmelidir.

Sorunuzu sorma amacınızı da yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Çoğu zaman ilk sorulan sorudan ziyade altta yatan bambaşka konular merak ediliyor. Sorunuzu odaklanarak içinizde netleştirdikten sonra bana ulaşmalısınız. Bazı zamanlarda, aklınıza o sorunun geldiği an'ı da not almanız önemli olabilir.

*Horary için doğum saati bilginiz elzem olmamakla birlikte, yine de destekleyicidir.

15 dakika

Electional

Doğru Zaman Belirleme
(Seçimsel Astroloji Danışmanlığı)

Image by Julia Schwab from Pixabay

Zamanlama her şeydir.

İhtiyacınız olan yeni başlangıçlar için verdiğiniz kısa ve uzun vade içindeki mümkün olan, önceliklerinizi en destekleyici zamanın belirlenmesidir.

 • Evlilik tarihi

 • Şirket kurulumu

 • Websitesi/ Sosyal medya açılışı

 • Önemli mail / görüşme zamanları

 • Güzel bir tatil için

 • Ev yaptırmaya başlama

*Her açıdan ve koşulda mükemmel diye bir zaman mümkün değildir. Verdiğiniz zaman aralığı içinde en doğru potensiyeli taşıyan tarih ve saatler belirlenir.

10 dakika

Electional

Tek Alanda Danışmanlık

gothic-3623555_1280.jpg

Genel olarak hayatınızın belirli bir alanını daha çok merak ediyor veya hayatınızda belirli bir alanda önemli bir yol ayrımına yaklaşıyor olabilirsiniz. 

 

Bu analiz, merak ettiğiniz tek bir alanın derinlemesine analizi ve bir yıl içindeki değişim potansiyellerini içerir. 

 • Nasıl biriyle evleneceğim? Hayatıma biri ne zaman girebilir? Aşk ilişkilerinde nelere dikkat etmeliyim? Hayatımdaki kişiyle bir yıl içinde ne gibi gelişmeler olur?

 • Çalışma ortamında ne gibi gelişmeler olabilir? Bir yıl içinde terfi alabilir miyim? İş gelirlerimde artış olur mu?

gibi ilgilendiğiniz bir alana odaklı danışmanlık alabilirsiniz.

45 dakika

Kariyer ve Meslek Analizi

Image by Willgard Krause from Pixabay.jpg

Mizacınız, özellikleriniz, beceri ve yeteneklerinizin detaylı analizi ile hangi meslek dallarına daha yakın potansiyel taşıdığınızı öğrenirsiniz.

Bazı meslekler yetenek ve becerilerden olsalar da severek yaptığımız anlamına gelmez. Bazen üzerinde çok da düşünmeden, seneler önce bir adım atmış olabilir ve belki senelerdir aynı dalda uzmanlık geliştirmiş olabilirsiniz.

Bu danışmanlıkta ruhunuzun çağrısı olan potansiyel meslekleri öğrenmek ile birlikte bütüne hizmet edebileceğiniz yönlerinizi de öğrenmiş olursunuz.

Kariyer ve Meslek Danışmanlığında, ayrıca, dünyanın neresinde olursanız, mesleğinizi ne şekilde icra edebileceğinizi de öğrenirsiniz.

60 dakika

Randevu Alın

Email: gizemastroloji@yahoo.com
Zekeriyaköy Mah. Sarıyer, İstanbul 

Görüşmek üzere!

bottom of page